Hádzanári Crows ulovili skúsenú posilu

V tíme hádzanárov Crows Košice budú po novom pôsobiť až dvaja Radčenkovci. Ku Kirillovi najnovšie pribudne aj jeho otec Alexander. Do metropoly východu prichádza na hosťovanie z Tatrana Prešov.

Foto

Tím Crows získal zvučnú posilu / KOŠICE ONLINE

„Sašu sme získali v rámci hosťovania do konca sezóny, pričom premiéru v našom drese by mal absolvovať už počas víkendového zápasu v Šali,“ prezradil nám hrajúci prezident klubu Maroš Šiška.

Štyridsaťsedemročný Radčenko je hádzanárskym nezmarom a na Slovensku si urobil výborné meno predovšetkým počas vyše desaťročného pôsobenia v Prešove.

„Prináša k nám hlavne obrovské skúsenosti, ktoré nazbieral počas svojej bohatej kariéry. V prípade potreby ide o ideálneho hráča, ktorý dokáže ukočírovať hru v prípade divokého priebehu,“ zadefinoval očakávania od Radčenkovho príchodu Šiška.

Čerstvá posila „vrán“ sa už zapojila do tréningového procesu s novými spoluhráčmi a s tímom by mala vycestovať aj na sobotňajší zápas do Šale.

„Nálada v tíme je po posledných víťazstvách v Bratislave a v Považskej Bystrici dobrá. Radi by sme tam zvíťazili a ak by sa to podarilo, tak by to pre nás boli veľmi cenné body. Potom nás totiž čakajú dva domáce zápasy proti Topoľčanom a Modre. Bolo by naozaj výborné, ak by sme zvládli celú túto sériu a udržali by sme sa tak v popredí tabuľky,“ pridal pivot a prezident Crows Košice Maroš Šiška.

ZDROJ: http://kosiceonline.sk

sk_SKSlovak